top of page
03_arrampicata-climbing-arco-lake-garda.jpg

ARCO

Prázdniny s CLIMBBETTER v Taliansku  v doline SARCA!

Arco patrí k lezecky najpopulárnejším miestam v Európe. Scenérie ako z rozprávky, olivové plantáže, 13O sektorov a vyše 5OOO ciest, dobré jedlo a priateľská atmosféra!  Arco je pravá letná lezecká dovolenka s kúpačkami v okolitých kryštáľovo čistých jazerách.

Vycibríme Tvoju techniku, popracujeme na metodike, naučíme Ťa naše lezecké know-how a ukážeme Ti, ako zefektívniť lezenie a užiť si cesty na maximum!

ARCO 

  • Dátum :   9.-13.8. 399€/5 dní, 4 lezecké dni 

                           

  • Vyber si kam patríš : 1. skupina začiatočníkov, aj bez predchádzajúcich skúsenosti a mierne pokr. lezcov 

                                                     2. skupina pokročilých lezcov a borcov  :-) 

  • V cene : služby inštruktorov, rockprotection, expressky, laná, karabíny, slučky,..., program, lezenie na skalách, metodika, fotodokumentácia, hudobný program...

  • Miesto : Arco (Taliansko)

  • Program : Liezť budeme v rôznych sektoroch v tejto doline, ktorá sa nachádza cca 8 hodín z BA.  Budeme striedať rôzne typy ciest a skál, program sa budeme snažiť prispôsobiť na mieste Vám a Vášmu stavu:), podmienkam a počasiu. Program je lezecký a hodne sa strieda s metodikou / technikou lezenia. Program začína denne od cca 9.30 do večera, obed v skalách so sebou (obedná pauza, kúpanie ak je v blízkosti,... ). Večer býva zväčša dobrá podmienka a chladno, takže zas po obede lezieme. Nasleduje presun do kempu, voľný program... ak hráš na akýkoľvek hudobný nástroj, určite si ho vezmi so sebou :). ​Oblasť je plná jazier a je krásna aj na výlety, turistiku a bajky!

Skvelý pomer inštruktor:lezci! (max1:4)

Kemping možný v blízkosti skál

Nutné mať lezečky. Vlastná základná výbava na skaly výhodou (sedák, lezecká prilba, mádžo, istítko), v prípade potreby možnosť zapožičania u nás . Poistenie! Možnosť sharingu auta/dopravy...

Nemáš parťáka? Nič to! Zalezieš si s našimi profesionálnymi inštruktormi

  • Rentals/ day : 

Harness 3 EUR 

Climbing shoes 5 EUR 

Chalk bag 2 EUR

Helmet3 EUR 

Belying device 2 EUR

set - 10 EUR

bottom of page