top of page
IMG_20210730_173624.jpg
IMG_20210730_173624.jpg

MALTATAL

CLIMBBETTER HOLIDAY IN AUSTRIAN Prázdniny s CLIMBBETTER v rakúskych Alpách v doline MALTATAL!

Keďže Climbbetter miluje Maltatal, rozhodli sme sa Vám ukázať aj tento rok naše najlepšie spoty či cesty na lezenie a najkrajšie miesta na kúpanie v kryštálovo čistej riečke a jazerách !

Vycibríme Tvoju techniku, popracujeme na metodike, naučíme Ťa naše lezecké know-how a ukážeme Ti, ako zefektívniť lezenie a užiť si cesty na maximum!

MALTATAL

  • Dátum :   1. turnus 26.-30.7. 399€/5 dní, 4 lezecké dni 

                             2. turnus 2. - 6.8. 399€/5dní, 4 lezecké dni 

  • Vyber si kam patríš : 1. skupina začiatočníkov, aj bez predchádzajúcich skúsenosti a mierne pokr. lezcov 

                                                     2. skupina pokročilých lezcov a borcov  :-) 

  • V cene : služby inštruktorov, rockprotection, expressky, laná, karabíny, slučky,..., program, lezenie na skalách, metodika, fotodokumentácia, hudobný program...

  • Miesto : Maltatal (Gmund)

  • Program : Liezť budeme v rôznych sektoroch v tejto doline, ktorá sa nachádza cca 4,5 hodiny z BA.  Budeme striedať rôzne typy ciest a skál, program sa budeme snažiť prispôsobiť na mieste Vám a Vášmu stavu:), podmienkam a počasiu. Program je lezecký a hodne sa strieda s metodikou / technikou lezenia. Ráno pred lezením máme vo zvyku sa krátko okúpať (kto chce sa môže pridať k nám) , program začína denne od cca 9.30 do večera, obed v skalách so sebou (obedná pauza, kúpanie ak je v blízkosti,... ). Večer býva zväčša dobrá podmienka a chladno, takže zas po obede lezieme. Nasleduje presun do kempu, voľný program... ak hráš na akýkoľvek hudobný nástroj, určite si ho vezmi so sebou :). ​Oblasť je plná vodopádov a je krásna aj na výlety, turistiku a bajky! Možnosť absolvovať krátke mini ferraty v rámci kurzu.

Skvelý pomer inštruktor:lezci! (max1:4)

Kemping možný v blízkosti skál, kde máme miesto aj my, cena cca 7EUR/noc

Nutné mať lezečky. Vlastná základná výbava na skaly výhodou (sedák, lezecká prilba, mádžo, istítko), v prípade potreby možnosť zapožičania u nás . Poistenie! Možnosť sharingu auta/dopravy...

Nemáš parťáka? Nič to! Zalezieš si s našimi profesionálnymi inštruktormi

  • Rentals/ day : 

Harness 3 EUR 

Climbing shoes 5 EUR 

Chalk bag 2 EUR

Helmet3 EUR 

Belying device 2 EUR

set - 10 EUR

bottom of page